ביטוח דירה

אין נכס יקר יותר עבורנו מאשר הדירה אותה רכשנו. יש אנשים שעמלים כל חייהם למען רכישת ומימון הדירה. דירה היא לא רק נכס יקר, אלא גם המקום בו אנו מבלים את חיינו. אנו דואגים לה, מטפחים אותה ושומרים עליה. על כן, גם חשוב מאוד לבטח אותה.

ביטוח דירה נפוץ מאוד לאחרונה היות ואנחנו מודעים יותר ויותר לסכנות כמו רעידות אדמה, שריפות, גניבות ופגעים אחרים – כאלה שתלויים בנו וכאלה שלא.

ביטוח דירה נחלק לשני סוגים:

1. ביטוח מבנה – ביטוח מבנה מכסה אתכם על נזקים שעלולים להיגרם למבנה הדירה או הבניין (בית הדירות או בית משותף) שבו אתם גרים.

ביטוח מבנה מכסה אתכם מפני מגוון גדול של סיכונים שעלולים לסכן את הבית שלכם, כמו: מכת ברק, התפוצצות גז או צינור מים, נזקי סערה, פריצה, נזק בזדון ועוד.

הביטוח מכסה נזקים שנגרמו למרפסות, צנרת, אינסטלציה, דוודים, הסקה. שערים, גדרות וכל החלקים הקבועים והמחוברים של הדירה או אליה חיבור של קבע. במקרה והדירה מצויה בבית משותף, הכיסוי כולל גם את החלק היחסי של המבוטח ברכוש המשותף וכן אובדן שכר הדירה (במקרה של שהמבוטח משכיר את דירתו).

העדר ביטוח שכזה עלול להביא למצב של העדר אפשרות שיקום הבניין במקרה נזק גדול, עקב מחסור באמצעים כספיים של בעלי הדירות שאינן מבוטחות.

2. ביטוח תכולה – בניגוד לביטוח מבנה, המכסה נזקים שנגרמו לחלקים מהם בנויה הדירה או הבית המשותף, ביטוח תכולה מכסה את החפצים האישיים שלנו הנמצאים בה.

אנו מחזיקים חפצים יקרי ערך בדירתנו, ולכן חשוב מאוד לבטח אותם. לא רק במקרה של פריצה או גניבה, אלא גם במקרה של אסון טבע. לכולנו זכורה השריפה בכרמל, בה איבדו רבים את תכולת דירתם וחלקם אף חפצים יקרי ערך , שלא היה עליהם ביטוח.

ביטוח תכולת דירה הוא פוליסה שמכסה אתכם מפני נזקים לרכוש הנגרמים ממגוון גדול של סיכונים, כמו: פריצה, גניבה, שוד, שריפה, שיטפון או הצפה ממקור מים חיצוני, ברקים, רעמים, סערות, התפוצצויות, פגיעות בזדון ועוד.

ביטוח תכולת דירה ייתן לכם פיצוי על כל אובדן או נזק של חפץ – מתכשיט יקר ועד פלזמה. הכל כמובן בהתאם לפוליסה.

למה כדאי לעשות ביטוח דירה דווקא במרכז לביטוח המשפחה?

למרכז לביטוח המשפחה הסדרים מיוחדים עם חברות הביטוח ונותני שירותים נוספים בענף . במקרה צורך נשלח סוקר מיגונים וסוקר תכולה לצורך הפקת פוליסה איכותית . לקוחותינו מקבלים שרות וטיפול אישי ומקצועי לאורך כל הדרך בתעריפים הוגנים ותחרותיים.

למידע נוסף בנושא:

לא עשיתם ביטוח דירה? אתם מהמרים כבדים