דוד נתנאל 1

מה הייתם עושים אם הייתם צריכים לבחור בין החיים שלכם לחיים של ילדיכם?

המציאות הזאת היא מנת חלקם של רבים החולים במחלות קשות ושהפרוטה אינם בכיסם. השב"ן של קופות החולים לא תמיד מצליח לכסות את ההוצאות הכרוכות בטיפולים ובתרופות, מה שיוצר מצב בו החולה חייב להוציא את כספו, על מנת לקבל את הטיפול הראוי. במקרים רבים, זה בא על חשבון המשפחה והילדים.

קצת על מחלת הסרטן

כ- 27,000 בני אדם מאובחנים בכל שנה כחולים בסרטן בישראל, הם מצטרפים ל- 200,000 חולי הסרטן החיים בישראל. מחלת הסרטן איננה מחלה, אחת אלא קבוצת מחלות המורכבת מלמעלה מ- 200 סוגים שונים.

מחלות הסרטן מאופיינות בהתרבות מהירה ולא מבוקרת של תאים בגוף. ההבדל בין סוגי מחלות הסרטן תלוי בסוג האיבר בו מתפתח הגידול, סוג התאים מהם מתפתח הגידול ותהליכים מיקרוביולוגים שונים.

איך ביטוח מחלות קשות יכול להקל על המצב?

במקרה של חלילה גילוי מחלה קשה כמו סרטן אצל אחד מבני המשפחה, מעבר לעומס הנפשי והסבל הגדול של החולה ומשפחתו, נוצרת ברוב המקרים גם בעייה כלכלית חמורה הנובעת מחוסר יכולת החולה לעבוד. זה מוביל למצב בו נמנע גם מהסובבים אותו להמשיך שגרת חייהם כרגיל.

פוליסת מחלות קשות לא יכולה להעלים את המחלה הקשה, אך בהחלט יכולה להקל על הבעיה הכלכלית שנוצרת עם גילוי מחלת סרטן או כל מחלה קשה אחרת ( מחלות לב, צורך בהשתלה, שבץ לסוגיו , אלצהיימר, פרקינסון, טרשת נפוצה, עיוורון, חרשות ועוד)

הפוליסה מעניקה פיצוי כספי חד פעמי למבוטח בעת גילוי המחלה וכך ניתן להסיר צרה אחת מעל הראש ונותר רק להתמקד בטיפול בחולה ובהחלמתו המהירה.

פורסם ביום: 14 באוקטובר, 2010 | בשעה: 11:28 | קטגוריות: ביטוח מחלות קשות, כללי | ניתן להתעדכן בתגובות חדשות לפוסט באמצעות פיד RSS 2.0 . לא ניתן להוסיף תגובות או לשלוח פינגים.

סגור לתגובות.