מתי בדקתם לאחרונה את פוליסת ביטוח הבריאות שלכם? יש חשיבות גבוהה לבדוק את פוליסות ביטוח הבריאות בתדירות תקופתית (אחת לשנה-שנתיים).

שימו לב כי הפוליסות והכיסויים החדשים טובים, מעודכנים וגם זולים יותר.

קחו לדוגמא מקרה של ניתוח. בפוליסות הותיקות היה רק מרכיב של שיפוי, כלומר: החזר הוצאות או תשלום לספקים כמו בתי חולים, מנתח ומרדים. זה טוב, אבל לפעמים יש מצב בו המבוטח עבר ניתוח דרך קופת חולים, או שהשתמש בפוליסה של מקום העבודה, או שנאלץ לעבור ניתוח חירום בגינו לא ניתן היה להפעיל את הפוליסה. במקרה כזה, המבוטח לא נהנה כלל ממרכיב של פיצוי.

כיום יש פוליסות פיצוי ושיפוי.

הכוונה, הפוליסה מכסה את כל ההוצאות, אבל אם עברת את הניתוח דרך ביטוח משלים של קופת חולים, מקום העבודה או במקרה של ניתוח חירום – אזי הפוליסה הפרטית תפצה אותך בסכום משמעותי, על כך שלא השתמשת בה. הביטוח הבריאות הפרטי מכסה בין 50 ל 70 אחוז מעלות ניתוח פרטי – ולעיתים מדובר בסכומים שיכולים להגיע עשרות אלפי שקלים.

לדוגמא, ניתוח מעקפים. סך העלות של כל ההליך הוא יותר מ 100 אלף ש"ח. בביטוח בריאות ישן, במידה ועברת ניתוח מעקפים חירום, יש פוליסת שיפוי, אבל תקבל סכום נמוך של 2000-3000 ש"ח. בביטוח בריאות חדש – תקבל פיצוי של 70 אלף.

לכן, חשוב מאוד לבדוק מהי איכות הפוליסה שלכם , מה יקרה במידה ועברתם ניתוח שלא דרך הפוליסה, ולבחון את עניין הפיצוי ולעדכן את הפוליסה בהתאם.

אנו,במרכז לביטוח המשפחה עושים זאת ללקוחותינו באופן שוטף, מעדכנים את הפוליסות ודואגים שהן יהיו ברמה הגבוהה ביותר. פנו עכשיו לתכנון הגנות משפחתי.

פורסם ביום: 11 בינואר, 2011 | בשעה: 18:55 | קטגוריות: ביטוח בריאות ותרופות, כללי | ניתן להתעדכן בתגובות חדשות לפוסט באמצעות פיד RSS 2.0 . לא ניתן להוסיף תגובות או לשלוח פינגים.

סגור לתגובות.